VESELÍ NADÁLE VÁLÍ - V DERBY SI LEHCE PORADILO S ROHATCEM. NADÁLE ŘÁDÍ STŘELECKÝ KLENOT MARTIN VAĎURA!

Main_ilustra_n__fotbal5
ilustrační foto | FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

VESELÍ NAD MORAVOU - Velký favorit 1.A třídy (skupiny B) přivítal na domácím zeleném pažitu chasníky z Rohatce, kteří toho ale moc ve třetím největším městě Hodonínska v sobotu nevymysleli: vždyť první střelecký pokus hostů na branku Davida Marady jsme zaregistrovali až v 55. minutě, kdy hlavičkoval Michal Konečný přesně do rukavic veselského gólmana!
V utkání měl opět hlavní slovo 22letý útočník vítězů Martin Vaďura, který zaznamenal všechny branky vítězů a v dosavadních odehraných osmi duelech má již 19 gólových zářezů (neskóroval pouze v 8. kole v Nikolčicích při výhře 4:0), což v jeho případě dělá průměr 2,375 branek na jedno utkání.

VÝSLEDEK:
FC VESELÍ NAD MORAVOU - TJ SLAVOJ ROHATEC 4:0 (3:0)
Statistika utkání:
Branky: 6., 15., 32. a 90. Martin Vaďura,
ŽK: 0:2 (Pavel Konečný, Filip Vanda),
ČK: 0:1 (v 87. minutě za nedovolený zákrok hostujícího kapitána Radka Homoly na Dominika Sedláře, který by jinak postupoval na hostující branku již sám),
řídili: Martin Půček - Jaroslav Korčák a David Prokop,