ZLATÉ BODY TÝMU Z PODLUŽÍ

Main_ilustracni_fotbal7
ilustrační foto | FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

HOVORANY - Nedělní souboj dvou týmů ze suterénu tabulky Okresní ligy přinesl více boj než pohlednou kopanou. Na lavičku domácích se po dvou letech v roli kouče objevil René Nedoba, který vystřídal Zdeňka Holešinského a s týmem stačil v průběhu tohoto týdne absolvovat pouhé dva tréninky. Zápas se nakonec hrál na "B" hřišti s menšími parametry, protože v části hlavního hřiště "stála" po vydatném dešti voda, takže hlavní rozhodčí (Roman Kolář z Veselí nad Moravou) rozhodl o náhradní hrací ploše.
Všechny góly padly v první půli, když domácí soubor tým z Podluží nečekaně zaskočil a ve 33. minutě vedl již 3:1. Přitom hosté v první půli vypálili na domácí svatyni třikrát a vždy skončil míč z jejich kopaček v síti!
VÝSLEDEK:
FK HOVORANY - TJ STARÝ PODDVOROV 2:3 (2:3)
Branky: 25. Jaromír Hudec, 36. z penalty Roman Stehlík - 19. a 28. Josef Gertner (nejlepší hráč hostů), 33. Lukáš Kašík.

VÍCE INFORMACÍ K TOMUTO DUELU HLEDEJTE V NOVÉM SLOVÁCKU - ČÍSLO 21!